logo blue

Osiągnij Sukces
Jako Agent Nieuchomości

Jeśli chcesz maksymalnie zwiększyć szansę na sukces w nieruchomościach, to tutaj znajdziesz całą wiedzę potrzebną do pozyskiwania klientów i sprzedaży nieruchomości.
Bez względu na doświadczenie.

Kursy Online

This text briefly introduces visitors to your main services.

zostań agentem nieruchomości kurs online ikonca

Jak Zostać Agentem Nieruchomości

Zastanawiasz się czy rozpocząć karierę jako Pośrednik? To czy wybierzesz właściwe biur, samodzielną karierę, niszę i jak rozpoczniesz decyduje czy odniesiesz sukces czy wycofasz się po 3 miesiącach jak większość.

zimne telefony agent nieruchomości kurs online ikona

Umawiaj Więcej Spotkań

Osiągnij nawet 70% skuteczności. Najobszerniejszy kurs dla Agentów Nieruchomości dotyczący zimnych telefonów. Gotowe rozwiązania, omówienie skryptów i nagrania prawdziwych rozmów.

pozyskuj wyłączność online kurs agent nieruchomości

Pozyskuj Wyłączności

Chcesz podnieść swój poziom w branży nieruchomości? Marzysz zwiększeniu swoich zarobków? Ten kurs pozwoli Ci na opanowanie sztuki pozyskiwania umów na wyłączność – klucza do sukcesu w tej konkurencyjnej branży.

jak promować ogłoszenie nieruchomości jako agent-2 kopia

Skuteczna Sprzedaż Nieruchomość

Masz ofertę i nikt nie dzwoni? Chcesz wiedzieć jak ściągnąć wszystkich kupujących z rynku w 3 dni. Nie da się osiągnąć lepszych efektów robiąc to samo co konkurencja. Złam schemat i sprawdź co się stanie.

PREZENTACJE NIERUCHOMOŚCI KURS AGENT

Jak Prezentować Nieruchomość

Czy chcesz mieć niemal pewność, że po prezentacji dostaniesz ofertę zakupu? Chcesz być mistrzem w prezentowaniu nieruchomości? Ten kurs to klucz do stworzenia prezentacji, które zachwycą klientów i sprawią, że z łatwością złożą ofertę zakupu.

PREZENTACJE NIERUCHOMOŚCI KURS AGENT kopia

Organizacja pracy Agenta Nieruchomości

Masz uczucie, że cały czas pracujesz, nie wyrabiasz się a Twoje zarobki nie są na takim poziomie jakiego oczekujesz? Możesz odzyskać mnóstwo czasu dla siebie i bliskich, jednocześnie utrzymując ciągłość zarobków.

jak promować ogłoszenie nieruchomości jako agent-2 kopia

Mentoring

A short description of the service and how the visitor will benefit from it.

O mnie

Jestem przede wszystkim agentem nieruchomości, ja Ty. Pomagam Agentom Nieruchomości, osiągnąć sukces. Sukces w branży nieruchomości oznacza dla mnie czas na rzeczy ważne w życiu (rodzina), zadawalające zarobki  i bycie spokojnym. 
Dzielę się autorskimi rozwiązaniami wypracowanymi przez 22 lata pracy w sprzedaży. 
Jeśli chcesz dowiedzieć się o mnie więcej to kliknij poniżej 😉

Dlaczego Warto?

Praktyka

Jestem aktywnym agentem nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem

Przykłady

Znajdziesz tu rozmowy z prawdziwymi klientami. Rozmowy telefoniczne i spotkania

Autorskie metody

To nie jest kolejna kopia czy suche zasady

Wsparcie

Odpowiem na każde pytanie i pomogę z każdą obiekcją.

Opinie o Kursach i Szkoleniach

“Zanim zdecydowałem się zakupić szkolenie miałem wiele wątpliwości… czy warto, czy to kolejne szkolenie z serii „jak szufladkować Klientów i zbijać ich obiekcje” - mam za sobą takich sporo… Przełamałem się i powiem tyle, że jeśli wciąż zastanawiasz się nad zakupem szkolenia, kursu czy też konsultacji to zdecydowanie WARTO, pod warunkiem, że chcesz stać się lepszym i bardziej efektywnym pośrednikiem… że chcesz realnie zwiększyć ilość swoich zadowolonych klientów, a co za tym idzie ilość pracy, umów. Zwrot z tej inwestycji będzie niesamowity ☺️ Do kursów na pewno będę wracać, a dzięki Panu Michałowi widzę niejedną transakcje na horyzoncie👏🏽 Nie szukaj kolejnych trenerów. Szukaj czasu, który spędzisz na szkoleniach/ kursach u Pana Michała. Polecam.”
Marcin Talerczyk
Właściciel Pośrednik
“Rynek nieruchomości jest tak samo dynamiczny, jak każdy inny. Dość szybko przekonałam się, że to co działało rok, dwa lata temu, dziś już nie działa. W poszukiwaniu nowych rozwiązań trafiłam na Michała, który pokazał mi zupełnie inne podejście do tematu sprzedaży nieruchomości. Niekonwencjonalne, wymagające odwagi i przeprogramowania dotychczasowego modelu działania. Postanowiłam zaryzykować i sprawdzić w praktyce, czy to działa. I działa 🙂. Polecam pracę z Michałem i jego szkolenia każdemu agentowi, który chce przenieść swoją skuteczność na zupełnie inny level. Michał to praktyk z ogromną wiedzą, którą dzieli się w przystępny i łatwo przyswajalny sposób. Wystarczy zaufać, wdrożyć i polecać dalej.”
Anna Sokół-Kifner
Właściciel Pośrednik
“Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonego szkolenia z Michałem. Pokazał mi zupełnie inne, zupełnie nowe spojrzenie na sprzedaż jak i kontakt z Klientem. Cenna nauka, która pokazała mi jak łatwo mogę zburzyć bariery które mnie ograniczają i hamują, które mam tylko w głowie. Szczerze? Nie mogę doczekać się kolejnych warsztatów 🥇☺️☺️”
Patrycja Rospondek
Agentka Nieruchomości
“Na początku mojej przygody z pośrednictwem nieruchomości, postawiłem na mentoring u osoby, która obiecywała niezwykłe rezultaty. Zapłaciłem za niego pięciocyfrową sumę, co było dla mnie znaczącą inwestycją. Niestety, pomimo wielkich obietnic, mentor ten nie był w stanie przekazać mi cennej wiedzy ani narzędzi, które pomogłyby mi w rozwoju. Moje rozczarowanie było ogromne, a poczucie straconego czasu i pieniędzy przytłaczające.

O Michale Głowali dowiedziałem się przypadkiem, przeglądając materiały na YouTube. Jego darmowe materiały wydawały się być rzetelne i wartościowe, co wzbudziło moje zainteresowanie. Jednak po wcześniejszym negatywnym doświadczeniu, byłem nieufny i pełen obaw przed ponownym zainwestowaniem w kursy online. Mimo wszystko, zachęcony pozytywnymi opiniami i solidnym podejściem Michała do dzielenia się wiedzą, postanowiłem dać mu szansę, ale z ostrożnością - zakupiłem najtańszy dostępny pakiet szkoleniowy.

Już po pierwszym obejrzeniu materiałów z tego pakietu, uświadomiłem sobie, że trafiłem na złoto. Michał w prosty, przystępny i przede wszystkim skuteczny sposób przekazał swoją wiedzę i doświadczenie. To był przełomowy moment - po raz pierwszy czułem, że moja inwestycja przynosi realne korzyści. Z entuzjazmem zacząłem kupować kolejne kursy, które nie tylko utwierdziły mnie w przekonaniu o wartości tej decyzji, ale także przyniosły konkretne efekty w moim rozwoju zawodowym. W ciągu jednego dnia dowiedziałem się więcej niż przez kilka poprzednich miesięcy nieudanego mentoringu.

Dzisiaj współpracuję z Michałem i mogę z całą pewnością polecić jego szkolenia każdemu, kto szuka realnej wiedzy i umiejętności, które mogą zostać zastosowane w praktyce. Michał jest osobą niezwykle pomocną - stara się wspierać swoich kursantów w każdy możliwy sposób, co jest niezwykle cenne w świecie, gdzie wiele obietnic pozostaje niespełnionych. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem szkoleń Michała Głowali, nie wahaj się. To inwestycja, która się opłaca, przynosząc realną wartość.”
Kuba Małolepszy
Agent Nieruchomości
“Świetny kurs, dużo konkretnej wiedzy. Otworzyło mi to oczy na wiele spraw i zmieniłem zupełnie podejście do pracy... Polecam! 🙂”
Patryk Kubeczko
Agentka Nieruchomości
“Miałam przyjemność skorzystać z indywidualnych warsztatów z Michałem. Konkretny człowiek na właściwym miejscu. Szczerze rekomenduję Michała! Przekazał mi dużo wartościowej, praktycznej i użytecznej wiedzy z zakresu sprzedaży nieruchomości, a zwłaszcza na temat efektywności sprzedaży, planowania cykliczności sprzedaży i weryfikowania rynku nieruchomości. Dostałam potrzebne wsparcie, wskazówki, plan działania, gotowy konspekt, pełne zrozumienie i świetną atmosferę podczas szkolenia ( mimo jego lekkiej niedyspozycji z powodu choroby 🙂 ). Wszystko czego potrzebowałam zostało w pełni zaspokojone. Wiem już jak tworzyć ogłoszenia nieruchomości, jakich strategii sprzedaży używać i co robić, żeby portale do sprzedaży nieruchomości nas nie ograniczały. Z czystym sumieniem polecam tego człowieka. Ma wiedzę i potrafi ją przekazać. 💪”
Paulina Płuciennik
Właścicielka Biura
“Bardzo polecam szkolenia prowadzone przez Michała. Podczas kilkudniowych warsztatów poznałam więcej możliwości sprzedażowych niż na wszystkich dotychczasowych szkoleniach razem wziętych. Michał przedstawił kompletnie inne podejście do sprzedaży. Efekt? Np. mieszkanie, którego nie można było sprzedać przez 4,5 miesiąca (zero prezentacji, zero zapytań, zero zainteresowania), po zastosowaniu strategii Michała sprzedało się w 1,5 tygodnia, a sprzedający uzyskał cenę jakiej oczekiwał! Oczywiście to tylko jeden z przykładów zastosowania się do strategii Michała. Michał to niesamowity trener sprzedaży z zupełnie innym spojrzeniem na rolę agenta nieruchomości, a jego szkolenia to czysty konkret. Polecam z czystym sumieniem!”
Natalia Treska
Właścicielka Pośrednik
“Od początku współpracy z Michałem pojawiły się pierwsze sprzedaże. Nie mogę opędzić się od klientów, których umawiam na prezentacje. Praca z ofertą jest mega aktywna i to mi się podoba � Polecam”
Marcin Kliber
Agent Nieruchomości

Ta Wiedza Zmieni Twoją Pracę w Karierę

Wielu Agentów Nieruchomości trafia do mnie po zakupie innych szkoleń i kursów. Jeśli się wahasz to przeczytaj opinie lub umów się ze mną na konsultację 🙂

Skontaktuj się

logo blue

© 2024 All Rights Reserved.

Jeśli masz jakieś pytania, nie krępuj się, zadzwoń do mnie lub napisz:

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
Cart

Brak produktów w koszyku.